Gulliveri (Jaak Kännu) ja teater Endla mõttemängude 10. hooaeg (2010-2011) on lõppenud.  Kohtumiseni järgmisel mängul oktoobris 2011!

*******

Gulliveri teatrikunstimäng 10.-12. klassidele toimus veebruaris-märtsis 2011 ja oli pühendatud 2011.a. kevadtalvistele tähtpäevalistele. Võitjad selgusid 15. märtsil. Loe pikemalt...

*******

Gulliveri teatrimäng 5.-9. klassidele toimus septembris-detsembris 2010 ja oli pühendatud 2010.a. sügistalvistele  tähtpäevalistele - Paul Sepp, Theodor Altermann, Ida Urbel, Voldemar Panso, Rein Agur, Are Uder, Martin Veinmann, Roland Leesment, Heli Laul, Ilona Rääk ja Ester Kasenurm.
Võitjad selgusid novembri lõpus.
Loe pikemalt...

*******

Igal inimesel on sünnipäev ja elulugu, esemel või sündmusel on kulgemise lugu. 17. jaanuaril tähistasime kunsti sünnipäeva. Kui Sa oled üllatunud, et mis-mis?, siis loe lähemalt siit...

Rahvusvahelised veebilehed Art's Birthday, Art's Birthday 2011 Broadcast

Palju õnne, Kunst!

*******

19. oktoobril tähistasime Endla teatri 99. sünnipäeva mälumänguga Teatrikohvikus. Võistlemas oli 8 võistkonda ja lõbusa mängu võitis võistkond Ants.

Siin ka lingid küsimuste-vastuste ja punktitabeli juurde!

*******

3. septembril tähistas oma 1. sünnipäeva Gulliveri mõttemängude hea sõber MTÜ Kultuur aitab hingata. Gulliver otsustas sõpru meeles pidada vahva kultuuriristsõnaga.

Palju õnne!

*******

Vasakul oleval sisujuhil leiad lingid erinevate mälumängude juhendite, toimumisaegade ja -kohtade ning tulemuste juurde.
Et uudised jõuaksid kiiresti Sinuni, hea nuputaja, saada sooviavaldus Gulliverile e-posti aadressil
jaakkand88@hotmail.com.

Siis saad kiiresti teate oma postkasti, mida uut ja huvitavat Gulliver on teinud või välja mõelnud.

Tarkus on kana, 
kelle kaagutamist 
peame kuulama, 
sest sellega käib 
kaasas muna.

When a true genius 
appears in this 
world you may 
know him by 
this sign, that the 
dunces are all in 
confederacy against him.

http://www.jaffebros.com/
lee/gulliver/